Bursa Yenişehir MHP Teşkilatı – Haberleri

Bursa Milletvekili Sn Ahmet KILIÇ’ın Yenişehir Ziyareti

Bursa Milletvekili Sn Ahmet KILIÇ’ın Yenişehir Ziyareti
118
06 Mart 2019 - 16:39

Ak Parti Bursa Milletvekili Sayın Ahmet KILIÇ, MHP İlçe teşkilatımızı ve AK Parti Teşkilatlarına ziyarette bulundu.

ahmet kilic

Kadın Kollarımız, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Salı Pazarı Esnaf ve Vatandaşlarımızı, Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Yenişehir Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Çekil ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Yenişehir Tügva Başkanı Cafer Köse ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Yenişehir Erzurumlular Derneği Başkanı Murat Çolak ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Yenişehir Trabzonlular Derneği Başkanı İdris Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Yenişehir Esnaf Doğanspor Kulübü Başkanı Deniz Dörtkardeş ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Yenişehir Belediyespor Kulübü Başkanı Birol Becerik ve Yönetim Kurulu Üyelerini, İlçe merkezimizde ki vatandaşlarımızı, esnaflarımızı ziyaret etti.

trabzonlular dernegi

Ak Parti Bursa Milletvekilimiz Sayın AHMET KILIÇ ziyaretlerindeki ana düşüncesi olan ” Sosyal ve kültürel belediyeciliğin en güzel örneklerini ilçemize kazandıracağız. İnşallah Yenişehir’imizi tarımda, turizmde, ulaşımda, eğitimde, sporda marka şehir yapacak çalışmalara imza atacağız. ” düşünceyle bizleri ve Yenişehir halkına ziyarette bulundu.

erzurumlular dernegi

AK Parti Bursa Milletvekilimiz Sayın AHMET KILIÇ konuşmasına şu şekilde devam etti.

“Cumhur İttifakı çatısı altında Milliyetçi Haraket Parti Yenişehir İlçe Başkanımız Arif Eren, Teşkilat Üyelerimiz AK Parti İlçe Başkanımız Fikret Hatipoğlu, Teşkilat Üyelerimiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Yenişehir’imizde esnaflarımızı, vatandaşlarımızı ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızı ziyaret etme fırsatı bulduk. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın selamını Yenişehir’li vatandaşlarımıza ilettik. Ülke gündemi ve yerel konular hakkında sohbet ettik. 24 Haziran seçimlerinde bizlere vermiş oldukları destekten dolayı teşekkürlerimizi sunduk. Bizler her zaman hemşerilerimizle bir arada olma gayreti içinde olduk. Bundan sonra da hemşerilerimizle birada olup Yenişehir’deki projeleri yakından takip edeceğiz. Hemşerilerimiz bizlere teveccüh gösterip milletvekili seçti. Şimdi sıra bizde daha çok çalışıp daha çok üreterek onların güvenini boşa çıkarmayacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra onların arasında olmaya, onların dertleriyle dertlenmeye, sevinçleriyle sevinmeye devam edeceğiz. 31 Mart Yerel Seçimlerinde de Yenişehir’imizde Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisinden Başkan Adayımız Sayın Davut Aydın Başkanımızı destekliyoruz.

Davut aydin

Yenişehir’de Memleket işi Gönül İşi diyerek Gönül Belediyeciliğiyle milletimizin hizmetine talibiz. Yenişehir’de Beka için Milli Karar Cumhur İçin İstikrar diyor, Yenişehir’i Ehline Emanet ediyoruz.” dedi.

 

Yenisehir Meclis Adaylari

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER