Bursa Yenişehir MHP Teşkilatı – Haberleri

Fırat Yılmaz Çakıroğlu

152
20 Şubat 2019 - 17:21
Fırat Yılmaz Çakıroğlu

Fırat Çakıroğlu Kimdir? Fırat Yılmaz Çakıroğlu Nerede Şehit Oldu? Fırat Çakıroğlu Nereli?

Firat Yilmaz Cakiroglu

4 yıl önce Ege Üniversitesinde pkk yandaşı üniversite öğrencileri ile çıkan kavgada hayatını kaybeden Fırat Çakıroğlu ölüm yıl dönümünde anılıyor.

MHP İzmir İl Teşkilatı ve Ülkü Ocaklarının yiğit yakışıklı genci.

Firat cakiroglu

Pkk yanlısı öğrenciler arasında çıkan 4 yıl önce Ege Üniversitesi’nde kavgaydı onu bizden alan. Şimdi ülkemde ülkücünün olduğu her yerde anma törenleri kutlanıyor şehidime.

 

Firat-yilmaz-cakiroglu-cenazesi

Fırat Yılmaz Çakıroğlu

 1 Ocak 1991 yılında Konya’nın Akşehir ilçesinde doğdu. Babası Fuat Mahir Çakıroğlu ile annesi Özlem Çakıroğlu’nun tek evladıydı Fırat Yılmaz. 1996 yılında öğretmen olan annesi Özlem hanımın Diyarbakır’a tayini çıkmıştır. Çocukluğu ve ilkokul çağları Diyarbakır’da geçmiştir.

Aslında Fırat Yılmaz sol görüşlü bir ailede yetişmiştir. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. Sınıf öğrencisiydi. Aynı fakültede formasyon dersleri alıyordu. Aynı zamanda Ülkücü Şehidim Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi sorumlusuydu.

Fırat Çakıroğlu 20 Şubat 2015’te Ege Üniversitesi’nde başlayan karşıt görüşlü öğrenciler tarafından bıçaklanarak şehit olmuştur.

ulkucu sehit firat yilmaz cakiroglu

Şehidimiz Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU İçin 20.02.2019 Çarşamba Günü Akşam Namazından Sonra Çınarlı Camiinde Mevlit Okunup Daha Sonra Ülkü Ocaklarında Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU Belgeseli izlenecektir.
TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER