Bursa Yenişehir MHP Teşkilatı – Haberleri

Merhum Liderimiz’in İsmi Bursa’da Yaşayacak

Alparslan Türkeş, MHP, Osmangazi, Bursa

Merhum Liderimiz’in İsmi Bursa’da Yaşayacak
47
09 Mart 2019 - 15:23

Merhum Liderimiz Alparslan TÜRKEŞ’in ismi Bursa’da yaşayacak.

Bursa Osmangazi Belediye Meclisi’nin aldığı karar ile Yunuseli Mahallesi ve Güneştepe Mahallesini birbirine bağlayan 20 metre genişliğe 1.530 metre uzunluğundaki caddeye Merhum Liderimiz Alparslan TÜRKEŞ’in ismi verildi.

mustafa dundar

Osmangazi Belediye Meclisi MHP Grubu’nun vermiş olduğu teklifi inceleyen Çevre ve Kültür Komisyonu maddeyi Ocak ayı meclisinde gündeme getirdi. Maddenin mecliste taşınmasından sonra Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’in önderliğinde gerçekleşen meclis toplantısında Alparslan TÜRKEŞ’in adının Yunuseli ve Güneştepe arasındaki birbirine bağlayan caddeye verilmesi yönünde oy birliğine sunmuş ve kabul görmüştür.

mhp grubu osmangazi

MHP Grubu’nun vermiş olduğu önerge üzerine bir çalışma yaptıklarını belirten Osmangazi Belediye Başkanı Sn. DündarYunuseli ve Güneştepe Mahallerini kapsayan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ve Neşet Ertaş Caddeleri arasında bulunan 1530 metre uzunluğundaki caddeye Merhum Alparslan TÜRKEŞ’in ismini verdik. Tüm Bursa’ya hayırlı olsun’’ şeklinde açıklamada bulundu.

MHP Bursa ilce teskilati

MHP Grup Sözcümüz Sn. Cemil Aydın’da Osmangazi Belediye Başkanı Sn. Mustafa Dündar ve Meclis Üyelerine Teşekkür ederek ‘’ Merhum Liderimiz Alparslan TÜRKEŞ, Türk dünyasında kabul görmüş, Türkiye’de de artık her kesim tarafından kabul ve sevgi ile anılan bir lider olmuştur. Bu önemli ismin Osmangazi’de yaşatılacak olması bizleri çok memnun etti. Sn. Mustafa Dündar ve Meclis Üyelerimize teşekkür ederim’’ diye konuşmasını tamamladı.

MHP Osmangazi İlçe Yönetimi de yapılan Ocak ayı Meclis toplantısından sonra Osmangazi Belediye Başkanı Sn. Mustafa Dündar ve meclis üyelerine teşekkür etti.

bursa Alparslan turkes bulvari

Bulvar açılışı 09.03.2019 saat 13:30’da açılacaktır. 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER